*طلبه مبارز*::talabeh::

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ *طلبه مبارز*::talabeh:: خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سایت آوازک

طراح قالب: آوازک

[ طراح قالب: آوازک ]

بسم رب الحیدر

باسلام

اول کاری:لعنت خدابرمشایی انشاالله که هرچه زودتر به درک واصل بشه

روز قدس درتموم شهرها همه یک صدا برای آزادی قدس دم میزنند اما اینجا یه خبرهای دیگه ای بود .

اینجا بجز فلسطین مردم وبچه حزب اللهی ها هم هستند. اینجا یه عده جوان غیرتی پیداشده داره حرف حق به گوش مردم میرسونند.

اینجا دارندبا مفاسدهای اخلاقی واقتصادی با کسانی که دین ندارند مبارزه میشه.درشهرکرمانشاه آقای استاندار که یک سره دم ازمدیر نمونه میزدی آخرش یک مفسد اقتصادی درآمد.ازوقتی آمدی چندتا کنسرت اجراءکردی که میخواستی دختر وپسربندازی کنارهم برقص اند.که به لطف خدابچه های حزب الله جلو این کنسرتها روگرفت.آخرین کنسرتتونم که متاسفانه با مجوز اداره ارشاد بود بزن وبرقصی انداختید راه که بچه های حزب الله درزیارتت عتبات بودندتا بیایند ودر آن را گل بگیرند .

میلیون ها پول دارید الکی وبرای بزن وبرقص خرج میکنید.حالا که شخص بنده چندین بار برای هیئت رفتم اداره تبلیغات کمک مالی کمی برای خرید دستگاه خواستم چه جور جوابمو دادید.برای کارفرهنگی فقط بعداز سه ماه دردسر میخواید100هزاربدید با100هزار میشه چه کاری کرد.پس رییستون مشایی اون بودجه مالی کلانی که برای کارفرهنگی گرفت کجاست.پس چراهیچ بنر درشهر درمورد حجاب به چشم نمیخوره؟پس امنیت اخلاقی درشهر کجاست؟حاج صادق اشک تلخ خوب گفت درکرمانشاه هزاران یتیم هستند که بدون حامی اونهایی هم که حامی دارند فقط ماهی20هزارمیگیرند به نظر خودت ماهی 20هزار چی کار میکنه؟از این ایتام خجالت بکشید.

حاجی داشت درمورد امام خامنه ای میگفت که آدم های اجیرشدتون اومدن دستگاه خاموش کردند که باشعار مرگ برمنافق ومرگ برغارتگر بیت المال مواجعه شدند.

شیخxاز چی ترسیدن که جلسه تفسیر لغو کردن یابرای نماز ظهر تشریف نیاوردند ودرب مسجد هزاران نیرو افتضایی بود که یکیشون نیومدن برای نماز خوندن.

البته فیلم برداریتون خیلی بد فیلم برداری کرد برادران نیرو افتضایی .ما اصلا ندونستیم از ما داره فیلم میگیره برای شناسایی.مارو محارب نظام خوندید واراذل واوباش.

خدایا دست مشایی ودار دوستشو از شهر شهید پرور کرمانشاه ببر.

دوستان برای هم دردی ویاری حزب اللهی های کرمانشاه به سایت حزب الله کرمانشاه همبروید وتمامی اخبار هارو ازاونجا پیگیری کنید.

                              حزب الله کرمانشاه

آینده برای حزب الله هست.شاید به خاطر این متن وبلاگم فیلتر یا حتی به زندان منتقل بشوم.اما برای خدازندان هم بهشته میشه

[ شنبه پنجم شهریور 1390 ] [ 22:13 ] [ محسن سالمی ]

[ 32 نظر ]

بسم رب الحسن

باسلام

عجب فتوایی دست مریزا واقعا خیلی...ببخشید چند سال روی این فتوا کارکردی؟؟؟؟چقدر زحمت کشیدی راستی به تنهایی فتوا دادی یاکمک گرفتی؟؟؟؟

به گزارش شیعه آنلاین، شیخ "محمد العریفی" چهره جنجالی و سرشناس وهابیت در عربستان سعودی در فتوایی که اخیرا صادر کرد، صحبت کردن دختر با پدرش را تنها در صورتی حلال دانست که مادرش نیز حضور داشته باشد.

این مفتی وهابی در ادامه گفت: نشستن دختر نزد پدر و صحبت کردن با وی اگر در حضور مادرش نباشد، شیطان را به میان می کشاند و ممکن است به گناه منجر شود، به ویژه اگر آن دختر لباس های نامناسب پوشیده باشد.

گفتنی است این مفتی وهابی تاکنون چندین بار شیعیان و مراجع تقلید شیعه را مورد اهانت های وقیحانه قرار داده است.

دیگر مفتی ها و چهره های سرشناس سعودی در مورد صدور چنین فتواهایی و یا بیان این گونه اظهاراتی توسط "العریفی" می گویند: او با این گونه اظهارات و مواضع، تنها به دنبال شهرت است.

 

[ چهارشنبه بیست و ششم مرداد 1390 ] [ 15:43 ] [ محسن سالمی ]

[ 14 نظر ]

یسم رب الشهدا

حالا درب ورودی مراسم شب شهادت باب الحوائج موسی بن جعفر(ع)پلاکارت میزنی برجستگی مداحی رو به مردم تبریک میگی؟

دیگه مداحی رتبه اول ودوم پیدا کرده؟

تو یا هرکس دیگه می خواهید مداح اول ودوم انتخاب کنید یاحضرت حجت؟

وای از اینکه مداح هابرای اولی ودومی بخونند وای که برای اول شدن مسابقه میزارند؟

پس شهدا چه شدند اونا کجارفتند چرا یه تقدیر ازخانواده های شهدا به چشم نمیخوره؟

[ چهارشنبه هشتم تیر 1390 ] [ 13:40 ] [ محسن سالمی ]

[ 5 نظر ]

باسلام

دیروز اولین امتحان دادیم رفت یعنی چهارشنبه11خرداد اما از17به بعد تا25 پشت سرهم امتحان داریم دیگه خدا حافظ تا بعداز امتحانها.

برای ما نه برای ظهور دعا کنید...

انشاءالله بعد از امتحان ها با یه سایت مشتی درخدمتتون هستیم

فعلا این مطلب یعنی مرجع دروغین+جاسوس اسرائیل بگیرید تابعد...

یاعلی

[ پنج شنبه دوازدهم خرداد 1390 ] [ 13:6 ] [ محسن سالمی ]

[ 10 نظر ]

حمایت از شیعیان بحرین» 

 

 

 

 

برای حمایت از شیعیان بحرین روی لوگوکلیک کنید.

[ پنج شنبه بیست و دوم اردیبهشت 1390 ] [ 22:35 ] [ محسن سالمی ]

[ 14 نظر ]

باسلام

یه طرحی هست برای بچه هیئتی ها که به حاج عبدالرضا هلالی پیشنهاد بدهند که دوباره درموردشهدا بخونند

                                              طرح پیشنهاد به حاج عبدالرضاهلالی

[ سه شنبه نهم فروردین 1390 ] [ 14:20 ] [ محسن سالمی ]

[ نظرات خاموش ]

                           متن کامل پیام | عکس | صوت | فیلم

گرفته شده از سایت حضرت امام خامنه ای

[ دوشنبه اول فروردین 1390 ] [ 13:35 ] [ محسن سالمی ]

[ 22 نظر ]

بسم الله الرحمن الرحیم

متآسفانه مجری شبکه ی نامقدسه اهلبیت، اللهیاری (شیطان یاری) به دنبال حرکت های ضد وحدت و تفرقه انگیزانه بین شیعه و سنی و بردن آبروی مسلمانان و شریک شدن در کشتار شیعیان جهان با تند روی هایش... دیشب، بی ادبانه به مقام معظم رهبری توهین کرده و ایشان را تروریست خواند...

این شبکه نا مقدسه مدتهاست که بین شیعه و سنی تفرقه افکنی می کند و گوشش به حرف مراجع و بزرگان شیعه بدهکار نیست... اتفاقا دیشب بعد از توهین به ولی امر مسلمین، امام خامنه ای، حضرت آیت الله دکتر قزوینی، برای چندمین بار، از طریق شبکه  ی ولایت ، از این مرد و شبکه اش برائت جست و مطالب قابل توجهی را یاد آوری کرد... لازم به ذکر است که دفتر این شبکه، اوایل اسفند در قم به دستور دادگاه ویژه تعطیل شد... 

در پی تخلف گردانندگان شبکه اهلبیت(ع) از تعهدات شان نزد آیت الله محقق کابلی مبنی بر عدم  طرح مباحث جدلی و تفرقه انگیز میان شیعیان و اهل سنت؛  مرجع عالیقدر تقلید جهان تشیع  حضرت آیت الله العظمی محقق کابلی اجازه مصرف وجوهات که قبلا به منظور ترویج معارف اهلبیت(ع)، به گردانندگان این شبکه داده بودند؛ را لغو اعلام کرده و بیانیه زیر را در تاریخ 22/6/1389 صادر نمود و کمک به این شبکه را ممنوع کرد...

متن بیانیه در ادامه مطلب...

 

[ دوشنبه اول فروردین 1390 ] [ 12:58 ] [ محسن سالمی ]

[ 8 نظر ]